Loading...
Kontakta Oss 2018-11-06T13:53:49+00:00

Sättningsproblem?
Stabtech erbjuder buller- och vibrationsfria åtgärder

OFFERTFÖRFRÅGAN

Kontakt Personal

Vi finns här för att hjälpa dig. Tveka inte på att kontakta oss med eventuella frågor.

Emil Belfrage
VD
emil.belfrage@stabtech.se

Tomas Vintheden
Affärschef
tomas.vintheden@stabtech.se

Andreas Hansson
Geokonstruktör
andreas.hansson@stabtech.se

Dennis Vintheden
Projektledare
dennis.vintheden@stabtech.se

Johan Belfrage
Projektledare
johan.belfrage@stabtech.se

Lena Rosendahl
Koordinator
lena.rosendahl@stabtech.se

STOCKHOLM

Lövhagsvägen 5
17962 Stenhamra

08-560 432 11
info@stabtech.se

GÖTEBORG

Sixten Camps Gata 10
416 48 Göteborg

031-16 30 30
info@stabtech.se

Kontakta Oss

Fyll i formuläret, skicka ett e-mail till: info@stabtech.se eller ring 08-560 432 11 / 031-16 30 30.

FÖRNAMN *
EFTERNAMN *
EMAIL *
TELEFON *
ORT *
POSTNR *
TYP AV FASTIGHET *
VILLA *
Beskriv vad det avser *

HUR KAN VI HJÄLPA DIG?

LÄS VÅR PERSONUPPGIFTSPOLICY HÄR